Unknown character set: 'utf8_polish_ci' Żnińskie Towarzystwo Miłośników Sportu "BASZTA" Ślesin nie gościnny dla Naszych zawodników
Dodane przez MIHAU dnia May 13 2014 11:11:26

Na 4 i 8 miejscu uplasowali się Nasi zawodnicy startujący w Ślesinie w pierwszej eliminacji MMMP. W niedzielę w klasie T-550 Dariusz Nogaj po udanym treningu w biegu zajął 3 miejsce jednak 4 i 5 miejsce z soboty pozwoliły mu na zajęcie 4 miejsca.
Nie lepiej poszło Michałowi, który po nie najgorszym starcie i kontakcie z innymi zawodnikami wpadł w boje i drugiego biegu nie ukończył. Szans na pokazanie się w 3 biegu nie miał, ponieważ w poprzedzającym 3 wyścig, wyścigu klasy S-550 doszło do wypadku i sędziowie zdecydowali odwołać bieg z powodu zbyt silnego wiatru. Już w sobotę zawody w Toruniu i miejmy nadzieję, że na Wiśle Nasi zawodnicy spiszą się o wiele lepiej.