Unknown character set: 'utf8_polish_ci' Żnińskie Towarzystwo Miłośników Sportu "BASZTA" Darek Drugi w Polsce!
Dodane przez MIHAU dnia August 19 2014 16:48:03

Sezon motorowodny dobiegł końca. W niedziele w Skulsku zostały rozdane medale Mistrzostw Polski, ale przed tym odbyły się Mistrzostwa Europy T-550 oraz finał Mistrzostw Polski. Darek pomimo dobrej jazdy zajął 9 miejsce. Po 5 miejscu w biegu pierwszym i płynięciu na 4 pozycji w biegu drugim do momentu efektownej wywrotki niedziela nie była już tak udana. Pozostał niedosyt, a pocieszeniem był srebrny medal Mistrzostw Polski. W klasie OSY-400 wystartował Michał: 4 miejsce w czasówce powtórzył w pierwszym biegu. Niedzielny wyścig nie był tak udany i po spóźnionym starcie udało zakończyć się wyścig na 5 pozycji. 5 miejsce w tych zawodach i 6 w ogólnej klasyfikacji tak zakończył się sezon w Polsce. Teraz zostały już tylko Mistrzostwa Europy rozgrywane w ostatni weekend sierpnia w Anglii.