Unknown character set: 'utf8_polish_ci' Żnińskie Towarzystwo Miłośników Sportu "Baszta" - Żnińskie Towarzystwo Miłośników Sportu "BASZTA"
TMS BASZTA
» Menu
Aktualności
ŻTMS Baszta
Forum
Kursy motorowodne
Linki
Kontakt
» Tower Power
Zawodnicy
Kalendarz '14
Wyniki
Galeria
Multimedia
» Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 2,118
Najnowszy Użytkownik: ~Sandytaf
» Żnińskie Towarzystwo Miłośników Sportu "Baszta"


Sekcja motorowodna powstała 12 grudnia 2001 roku i jest najmłodszą z działających przy Żnińskim Towarzystwie Miłośników Sportu "Baszta", posiadającym już wcześniej bardzo mocne sekcje: szachowa, motoparalotniarską, brydżową i tenisową oraz będącym organizatorem bądź też współorganizatorem imprez najwyższej rangi - od Mistrzostw Regionu poczynając, a na Mistrzostwach Świata kończąc. Jednocześnie jesteśmy trzecim klubem motorowodnym, jaki działa na terenie Żnina - polskiej stolicy tego widowiskowego sportu.

Na chwilę obecną barwy naszego klubu reprezentowane są w klasie F4-S przez Krzysztofa Śniadeckiego, w klasie T-550 przez Dariusza Nogaja , w klasie GT-30 przez Marcina Szymczyka, w klasie OSY-400 przez Michała Kausa oraz w klasie S-550 przez Sławomira Skowrońskiego. Sportowym liderem jest założyciel sekcji Krzysztof Śniadecki, zdobywca tytułów wicemistrza Świata, trzykrotnie drugiego wicemistrza Europy oraz wielokrotnego medalisty mistrzostw Polski.

Naszą ambicją jest, aby klub rozwijał się sportowo. Przybywający do naszej sekcji kolejni zdolni zawodnicy, mają nam umożliwić walkę o czołowe miejsca w Polsce w klasyfikacji drużynowej. Oczywiście zrealizowanie tych wszystkich zamierzeń w wielkim stopniu zależy od finansów, w związku z czym bardzo mile widziani są sponsorzy, chcący wspomóc naszą działalność. Zwłaszcza, że sport motorowodny oprócz tego, że jest piękny i widowiskowy, jest dyscypliną kosztowną, wymagającą stałych nakładów związanych ze sprzętem, ubezpieczeniami i wyjazdami na zawody.

Nasze plany i zamiary zweryfikuje życie. Nie ukrywamy jednak, że zrobimy wszystko, aby na każdym akwenie godnie reprezentować Żnin, Polskę i walczyć o jak najwyższe miejsca we wszystkich, także międzynarodowych imprezach. Kontakt: Krzysztof Śniadecki tel.508487988

» Sponsorzy


» Odwiedź Nas!


» Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Copyright © 2013
Powered by PHP-Fusion
Theme by: clan-mods. Modified by lucjusz
2087891 Unikalnych wizyt